Tomuto povznášejícímu umění se věnuji osmnáctým rokem. Za uplynulý čas jsem měla možnost být součástí festivalů v ČR i zahraničí. Sedm let jsem byla aktivní členkou Sahar Group. Působím převážně v Hradci Králové, ve Dvoře Králové a blízkém okolí, kde již několikátým rokem pořádám pravidelné lekce, workshopy i tematické akce. Vystupuji však po celé ČR.

Vím, že orientální tanec mi má neustále co nabídnout, proto se vzdělávám u předních tuzemských i zahraničních lektorů (viz. níže), a také neustále rozšiřuji svůj repertoár. Mezi mé úspěchy na soutěžích patří např.:

2. místo v kategorii "Professional" a 2. místo v kat. "Fantasy" festivalu Oriental Fantasy 2016 v Německu, 1. místo v profi kategorii soutěže "Hvězda orientu" a 3. místo z festivalu v Itálii "Orientalya Lab".

  Zabývám se klasickými styly břišních tanců, ve folklorech se nejvíce věnuji khaleegy. Dále se realizuji v tribalu a fusionech, kde využívám prvků scénického tance. Rovněž vystupuji jako tanečnice s hadem. Můj repertoár dále zahrnuje i tanec s ohněm. Ať tančím cokoliv, důležitá je pro mě vždy práce s emocemi a energií, kterou mohu předávat dál.

Jsem uměleckou vedoucí královédvorské skupiny Malika. Za dobu společného tančení se nám podařilo zpestřit svým vystoupením různé akce a zaujmout přední místa na tanečních soutěžích. Z této skupiny poměrně nedávno vznikla i skupina SuriKatky.

Rovněž pořádám taneční hodiny a workshopy pro dospělé.

Své taneční znalosti stále zdokonaluji na různých kurzech a seminářích u předních českých i zahraničních lektorů. Mezi ně patří:

Khaled Mahmoud (Egpyt - UK), Elena Ramazanova (Rusko), Omaris (Dominikánská rep. - USA), Dariya Mitskevich (Ukrajina), Munique Neith (Španělsko), Sadie (USA), Josefine Wandel (Německo), Didem (Turecko), Beata a Horacio Cifuentes (Německo), Mardi Love (USA), Sharon Kihara (USA), Elizabeth Strong (USA), Alisa Gurova (Ukrajina), Assala Ibrahim (Irák - Švýcarsko), Patricia Zarnovican (Německo), Mareike, Adel Boulad (Egypt - Francie), Sunny Singh (Indie - Španělsko), Joana (Portugalsko - Egypt), Sandy D’Alì (Itálie), Dan Cantrell (USA), Philippa Moirai (Velká Británie), Mahdy Emara (Egypt - Nizozemí), Ashraf Hassan (Egypt), Raqia Hassan (Egypt), Namire (Itálie), Jillina (USA), Louchia (Moldávie), Kaeshi (Brunej - USA), Alba Hayal (Španělsko), Eliana Hofmann (Německo), Sarah Shahine (Itálie), Samara Salah (Maroko), Marta Korzun (Ukrajina), Onca O'Leary (USA), Illan Riviere (Francie), Katalin Schäfer (Maďarsko), Sahar, Shereen, Daila, Mája, Eglal, Mona, Vendulka Uhýrková, Karolína Idrisová, Martina Vieweghová, Helena Plecháčková, Annas, Marwan Al Solaiman, Miroslav Čipera, Osama Mimi Farag, Halka Tytykalová (Slovensko), Ahmed Fathy (Egypt - Súdán), Mariya Aya (Řecko), Suraiya (Polsko), Sandra (Tunis-Francie), Tjarda Van Straten (Holandsko), Alaa Abo Lelah (Egypt), Leila (Srbsko), Aleksei Riaboshapka (Ukrajina), Laura (Itálie), Helene (Norsko), La Chiri, Warda, Badriyah, ad.