Tomuto povznášejícímu umění se věnuji šestnáctým rokem. Za uplynulý čas jsem měla možnost být součástí festivalů v ČR i zahraničí. Sedm let jsem byla aktivní členkou Sahar Group. Působím ve Dvoře Králové a okolí, kde již několikátým rokem pořádám pravidelné lekce, workshopy i tematické akce. Potkat se však můžeme i ve středověké krčmě U Pavouka v Praze. 

Vím, že orientální tanec mi má neustále co nabídnout, proto se vzdělávám u předních tuzemských i zahraničních lektorů (viz. níže), a také neustále rozšiřuji svůj repertoár. Mezi mé úspěchy na soutěžích patří např.:

2. místo v kategorii "Professional" a 2. místo v kat. "Fantasy" festivalu Oriental Fantasy 2016 v Německu, 1. místo v profi kategorii soutěže "Hvězda orientu" a 3. místo z festivalu v Itálii "Orientalya Lab".

  Zabývám se klasickým stylem, ve folklorech se nejvíce věnuji khaleegy. Dále se realizuji v tribalu i fusionech, kde využívám prvků scénického tance. Ať tančím cokoliv, důležitá je pro mě vždy práce s emocemi a energií, kterou mohu předávat dál.

Již desátým rokem učím vlastní královédvorskou skupinu Malika, která se nyní skládá z téměř třiceti děvčat ve věku od šesti do šestnácti let. Za dobu společného tančení se nám podařilo zpestřit svým vystoupením různé akce a zaujmout přední místa na tanečních soutěžích.

Kromě výuky dětí pořádám také hodiny a workshopy pro dospělé. Díky tomu vznikla i skupina Kasia, která se skládá z pokročilých kurzistek ze Dvora Králové.

Své taneční znalosti stále zdokonaluji na různých kurzech a seminářích u předních českých i zahraničních lektorů. Mezi ně patří:

Khaled Mahmoud (Egpyt - UK), Elena Ramazanova (Rusko), Omaris (Dominikánská rep. - USA), Dariya Mitskevich (Ukrajina), Munique Neith (Španělsko), Sadie (USA), Josefine Wandel (Německo), Didem (Turecko), Beata a Horacio Cifuentes (Německo), Mardi Love (USA), Sharon Kihara (USA), Elizabeth Strong (USA), Alisa Gurova (Ukrajina), Assala Ibrahim (Irák - Švýcarsko), Patricia Zarnovican (Německo), Mareike, Adel Boulad (Egypt - Francie), Sunny Singh (Indie - Španělsko), Joana (Portugalsko - Egypt), Sandy D’Alì (Itálie), Dan Cantrell (USA), Philippa Moirai (Velká Británie), Mahdy Emara (Egypt - Nizozemí), Ashraf Hassan (Egypt), Raqia Hassan (Egypt), Namire (Itálie), Jillina (USA), Louchia (Moldávie), Kaeshi (Brunej - USA), Alba Hayal (Španělsko), Eliana Hofmann (Německo), Sarah Shahine (Itálie), Samara Salah (Maroko), Marta Korzun (Ukrajina), Onca O'Leary (USA), Illan Riviere (Francie), Katalin Schäfer (Maďarsko), Sahar, Shereen, Daila, Mája, Eglal, Mona, Vendulka Uhýrková, Karolína Idrisová, Martina Vieweghová, Helena Plecháčková, Annas, Marwan Al Solaiman, Miroslav Čipera, Osama Mimi Farag, Halka Tytykalová (Slovensko), Ahmed Fathy (Egypt - Súdán), Mariya Aya (Řecko), Suraiya (Polsko), Sandra (Tunis-Francie), Tjarda Van Straten (Holandsko), Alaa Abo Lelah (Egypt), Leila (Srbsko), Aleksei Riaboshapka (Ukrajina), Laura (Itálie), Helene (Norsko), La Chiri, Warda, Badriyah, ad...