Semináře 

Doporučuji rezervovat si své místo předem přes email khattya@email.cz (kapacita prostoru je omezena). Po letních seminářích je možné zajít na společný oběd (v případě zájmu mi též napište email, prosím).
ZDRAVÁ ZÁDA
KDY: neděle 29. července 2018
KDE: soukromé taneční studio v Horní Brusnici 190 
ČAS: 10:00 - 12:00 
CENA: 300,- Kč 
POKROČILOST: všechny stupně pokročilosti

Seminář „Zdravá záda“ je vhodný pro ženy, kterým chybí přes léto pravidelné taneční lekce. Dále těm, co na sobě pociťují, že potřebují zpevnit, ale také všem, které chtějí pouze načerpat novou energii a pěkně se protáhnout. Čekají nás nejen posilovací cviky a taneční prvky, díky kterým zpevňujeme záda, ale také se zaměříme na správnou techniku držení těla a hezké pevné paže během tance. Doporučuji vzít si sebou jogamatku/karimatku, neboť část výuky budeme na zemi. 

  GYPSY BALKAN TRIBAL FUSION
KDY: neděle 19. srpna 2018
KDE: soukromé taneční studio v Horní Brusnici 190 
ČAS: 10:00 - 12:30 
CENA: 450,- Kč (děti do 15 let za 300,-Kč)
POKROČILOST: mírně pokročilé a pokročilé
Pokud chcete vyzkoušet něco neotřelého, dynamického a nabitého energií, tak tento seminář je určen právě pro Vás! Můžete se těšit na živelnou choreografii v rytmu balkánské hudby ve stylu tribal fusion. Nejprve se zahřejeme a vysvětlíme základní pohyby, které v tomto tanci využijeme. Část semináře bude věnována k pochopení hudby. Na seminář je vhodné si vzít s sebou širokou sukni. 
 
pro více informací a rezervace můžete psát na email khattya@email.cz